Mélyépítési vezető tervező

  • Corvin negyed
  • 5+ év
  • Teljes munkaidő

Víziközmű tervezéssel és/vagy úttervezéssel foglalkozó vezető tervező kollégát keresünk partnercégünkhöz

Elvárások

  • Legalább 5 év tervezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Közúti építmények tervezése (KÉ-K) jogosultság megléte
  • Települési víziközmű tervezése (VZ-TEL) jogosultság megléte
  • AutoCAD Civil 3D használatában szerzett tapasztalat

Amiben Te legyél a legjobb:

  • Projektirányítás
  • Erőforrástervezés
  • Beérkezett árajánlatok feldolgozása és kiadása
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel és alvállalkozókkal
  • Külső és belső kooperációkon való részvétel
  • Folyamatos javaslattételek a vezetőség felé
  • Szakági tervezőkkel való kapcsolattartás
  • Tervezők szakmai irányítása
  • Tervezési feladatokban való részvétel

Előny

  • Német, vagy angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • Szakmai elhivatottság, csapatmunkára alkalmas személyiség
  • BIM tervezésben való jártasság

Amiben Mi leszünk a legjobbak:

  • minőségi, nemzetközi léptékű építészeti projektekben vehetsz részt
  • összetartó csapat tele egyéniségekkel
  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődés, előrelépés lehetősége
  • professzionális iroda és munkakörnyezet
  • hosszú távú együttműködés
  • folyamatos kutatás fejlesztés

Jelentkezés: küldd el a max. 10 Mb-os portfoliódat és önéletrajzodat a hr@paulinyiandpartners.com címre.